תיק עבודות


לפניכם תיק העבודות שלי בעיצוב גרפי בו אציג לכם מספר פרויקטים , הטובים ביותר, שנוצרו על ידי. תהנו

פמיליו הוא מותג של פסטות בריאות באריזות גדולות לכל המשפחה, במחיר של אריזת פסטה רגילה, הם מקבלים אריזת פסטה בריאותית. . הוא נוצר למטרת הזדהות עם בן המשפחה שצריך לשמור על משקלו, לגרום לכל בני המשפחה להצטרף למטרה , לתמוך ולהקל. חשבתי על הפרויקט בעקבות אבא שלי שהוא הדמות המרכזית ,כלומר סמל המותג. אבא שלי סובל מעודף משקל, צריך לשמור, ואם לא ישמור - הוא עלול להיות בסכנת חיים. הוא משוגע על פסטות,וכשרואה אותנו אוכלים פסטה רגילה,הוא מתפתה מהר . דבר הגורם לעצבים ואי נעימות מצידנו ומצידו. פסטה פמיליו תאפשר לאבא שלי לאכול איתנו ולא נצטרך להכין לו מנה מיוחדת, ותאפשר לנו להזדהות איתו בחרתי להשתמש בצבעים הנבחרים והצבע השולט גווני הכחול, מהסיבה שרציתי להעביר תחושת רוגע למרות המטרה הלחוצה , הבורדו נבחר להעברת תחושת הביתיות והמשפחתיות,.

קרא עוד

במהלך המיתוג חשבתי איך אשדר ללקוחות את מי שאני. בחרתי להשתמש בצבעים עדינים מסוג הפסטל, במטרה לתת תחושה שכולם מתקבלים ויש כאן מגוון אפשרויות. בחרתי בצבעים עדינים לשדר את העדינות שבי ואת הרוך והסבלנות שאני משדרת לכל לקוח שמגיע החל משיחת הטלפון ועד לעבודה השוטפת. בלוגו בחרתי להשתמש במוטיב של צמצם, שהוא קיים בתוך המצלמה ואחראי על איך תצא התמונה. בחרתי להשתמש בסלוגן שאומר, תהיה עצמך, תהיה אתה. לדעתי, כולם יפים כמו שהם. בלי מסכות ופוטושופ מוגזם.

קרא עוד

כשקרין פנתה אליי לעיצוב לוגו וכרטיס ביקור היא ידעה בדיוק מה היא רוצה. ואני ידעתי בדיוק איך להגשים לה את הדמיון . בחרנו להשתמש בצבעים הנבחרים כדי לדבר אל האוכלוסיה הגבוהה, לשדר יוקרה ומקצועיות ושאין פשרות על איכות. הגל הפונט המעוגל של הלוגו משדרים את תנועת מריחת הלק שקרין מתמקצעת בה.

קרא עוד

מיתוג לדוגיסיטר הכולל כרטיס ביקור מגנט ולוגו

קרא עוד

בתרגיל זה היה עלינו לקחת עטיפת דיסק אמיתי ולהשלים לה את המאחור לפי דמיונינו, שייראה כאמיתי. לעשות את הכל מההתחלה ועד הסוף באילוסטרייטור

קרא עוד

דוגמא זה היא מתוך תרגיל בלימודי עיצוב הגרפי באוניברסיטה הפתוחה. בתרגיל זה היה עלינו לבחור חיה. לאחר מכן תרגלנו איך להפוך אותה לצללית ואז ליצור ממנה סמל וקטורי שיכול לשמש ללוגו . בחרתי בכלב, ויצרתי ממנו סמל למוצר שישמש כסימון עבור מעמד האכלה לכלבים וחתולים שמסתובבים ברחוב ורעבים.

קרא עוד

בתרגיל זה היה עלינו ליצור לוח שנה לקחת חודש אחד ושבוע מתוכו וליצור משהו מעניין.

קרא עוד

בתרגיל זה היה עלינו ליצור פלייר מעניין ומושך לימי הולדת

קרא עוד