אלבום בת מצווה לענבר

אלבום בת מצווה 3

התמונות כולן צולמו ביישוב בית אריה, יישוב פסטורלי ביהודה ושומרון. גרפיטי, נוף מדברי, והררי, פינות חמד ירוקות, ומגרש כדורסל כשהנערה אוהבת כדורסל, ברור שנשלב זאת בבוק. זה מה שהופך אותו למיוחד ושלך. ולקינוח:צילומי משפחה בשביל הפטרול של היישוב עם הכלב האהוב. האלבום מעוצב בסגנון שבו האורחים יוכלו לכתוב ברכות לאורך כל הבוק.

אלבום בת מצווה

צילומי בוק בת מצווה במתחם התחנה והים בליווי שני ההורים

האלבום של שחר

תחנה ראשונה:צילומי משפחה בשוהם, תחנה שנייה: צילומי בת מצווה בליווי האמא בחורשת שפך נחל שורק וחוף הים פלמחים

הבוק של נעה

צילמנו במתחם התחנה וחוף הים ממול, היא אוהבת כדורסל והיא ילדה מלאת אור ושמחת חיים, אוהבת להצטלם ולשמוע מוזיקה. אז שילבנו גרפיטי, מלא פרצופים, ואת הכדורסל כמובן. הבוק מעוצב בצורה כזאת שבסוף האלבום יש מקום לברכות

הבוק של לירי

צילומים בפלורנטין וקרוספיט הוד השרון. כשהנערה מתאמנת בקרוספיט-ברור שנשלב זאת בבוק. היא אוהבת ספורט וזה חלק ממנה האלבום מעוצב כך שהאורחים יכולים לכתוב ברכות לאורך כל הבוק.

הבוק של מילן

הבוק צולם במתחם התחנה וחוף הים מילן ילדה מלאה בשמחת חיים, אוהבת להצטלם, את הטבע ואת הים

הבוק של דניאלה

בוק שצולם במתחם התחנה וחוף הים ילדת אור, מלאה בשמחת חיים, תמיד מחייכת ואוהבת את הים את הצבעוניות והאוויר הישראלי רגע לפניי הרילוקיישן עם המשפחה, נפגשנו לבוק שכולו שלה, יום כיף במיוחד לה.

אלבום משפחה צילומים בבית בשילוב משפטים משירים

אלבום אירוע 20*54 כריכת דמוי עור

אלבומים משפחתיים 20*54 כריכת דמוי עור

אלבום הנצחה/חיים

"תומר למחשבה" הינו אלבום הנצחה לתומר ז"ל שנהרג בתאונת אופניים. אלבום זה מסמל מי הוא היה עבור חבריו ומשפחתו. זהו אלבום חי בשילוב סרטונים של תומר, מכתבים מהחברים והמשפחה, ותמונות.

אלבום לחתן וכלה Save the date

אלבום בת מצווה

אלבום משפחה עם סבא וסבתא

כריכת תמונה משני הצדדים, אלבום בר מצווה

עיצוב ספר מתכונים משפחתי

https://online.fliphtml5.com/cwuie/umre/ לצפייה בספר המלא משפחה שפנתה אליי כי רצתה מתנה מקורית לסבתא, איגדנו את כל המתכונים של כולם בספר אחד, שתוכל להנות מהכל, כשהיא מבשלת במטבח שהיא כל כך אוהבת